3 EVENTY V PRAZE PRO MEZINÁRODNÍ ASOCIACI FINANČNÍKŮ

Výroční event doprovodily 3 společenské akce v průběhu dvou dnů. Slavnostní zahajovací recepce se konala v jednoduché a elegantní atmosféře bývalého gotického kláštera. Prostory kláštera jsme rozdělili do 3 tematických sekcí. První z kostelů kláštera jsme proměnili v moderní klubovou scénu, druhý v jazzový klub a menší sloupový sál v tradiční českou pivnici s ochutnávkou tradičních českých pokrmů a samozřejmě nejoblíbenějších piv. O den později jsme na palubě nejstarší salonní motorové lodě na řece Vltavě uspořádali recepci pro tisk.
Za příjemného doprovodu klavíru se hosté plavili směrem ke krásnému neorenesančnímu paláci, kde pokračoval závěrečný gala večer. Hosté se pozvolna vylodili na molu osvětleném záplavou svíček a luceren a pokračovali do krásně osvětleného paláce. Večerem hosty provázely největší hvězdy stříbrného plátna a o skvělou hudbu se staral téměř 70-členný filmový orchestr. Po neodmyslitelné zahajovací znělce 20th Century Fox následovaly takové skvosty filmové hudby jako jsou Hvězdné války, Piráti z Karibiku, Pán Prstenů, Jurský Park, Čelisti nebo Harry Potter. Dalším jedinečným zážitkem pro hosty bylo tématické buffet ze sedmi různých koutů světa.
„Maxin team zná všechny, koho můžete potřebovat pro organizaci eventu v Praze!“ G.W., Assistant Director Conference & Membership

Have you found this reference interesting? Are you planning a similar event?
Let us know!