Kdo to je, Maxin PRAGUE?

Slova zákazníků
Náš cíl
Trocha čísel
Trocha historie
Tým Maxin PRAGUE
Naši partneři

Přidejte svou recenzi kliknutím na „Napsat recenzi“
Google, Facebook a Yelp, podle Vašeho výběru

First cooperation with Arval in October 2019 on teambuild for over 100 employees. Even in time pressure absolutely professional approach and organizing which ended up in great event, combining CSR activity, team entertainment, catering and evening party. Choice od place (church) just on top of that. thank you guys! Jiri Havel, Head of HR, ARVAL CZ
Jiří Havel
Jiří H.
THANK YOU. It was a pleasure working with you.
Sabine Schneeweiss
Sabine S.
Friendly, understanding, very helpful, professional and efficient staff! We had a group to Prague in 2018, and our clients were fully satisfied!Five stars!
Žana Urbanovičienė
Žana U.
Un partner muy valioso en la ciudad de Praga con quien trabajar en confianza.
Paula Fuster
Paula F.
I had the pleasure of working with Maxin Prague on one of our VIP events, for 90 people. The plans from my client were very last minute, yet Maxin helped me with all aspects of the project with patience and professionalism. The result was an outstanding event from start to finish, encompassing hotel accommodation, transfers, welcome, gala and farewell dinners with entertainment and production.I highly recommend Maxin to any event planner or event manager who is looking for quality of service and speed of execution with a very friendly approach.číst dál
Nick Mitri
Nick M.
We trusted Maxin with our Elite Event incentive trip to Prague (from the U.S. with almost 200 people) and they did not disappoint! After we provided the specs they went above and beyond to suggest and find the right venues and secure the supporting entertainment to make our trip special. The management team at Maxin takes great pride and puts in the time necessary to create something really unique. The difference is in the details. Thank you Maxin!
Sheree Greenhalge
Sheree G.
Maxin Prague supported our international meeting which attracted 100 key opinion leaders from all over the world and did not disappoint. They tended to every detail and were flexible and service oriented. We very much appreciated their ideas and all our customers were very happy. I would work with Maxin Prague again at anytime.
Michèle Schaub
Michèle S.
A great team of professionals who are always ready to assist, and face new challenges with a smile. There's no doubt about who to look for, when you have an event in Prague!
Leslie Leo
Leslie L.
Thank you, Maxin Prague, for the outstanding event in 2018. I would certainly recommend the company.
Julia Che
Julia C.
We had a sales meeting last year in prague and chose Maxin to help us with the organisation of our event.Everything we ordered and discussed in advance with Maxin was as agreed.The restaurants and the activities were very good and well organised and despite some delays from our side (our workshop was longer than expected) we managed to do everything without stress.At one event it started to rain and we were equipped with raincoats, which i found very good.If you ever have to plan an event or activities for big groups you can rely on Maxin.číst dál
Ladislav Rinke
Ladislav R.
Kolegové z Maxin Prague pro nás zajistili kompletní organizaci velké mezinárodní konference ICPE 2013, takže jsme se mohli věnovat "pouze" odbornému programu. Organizace byla na naprosto špičkové úrovni a snad si mohu dovolit říci, že jsme navázali také nadstandardní osobní vztahy. Společnost Maxin Prague mohu vřele doporučit každému, kdo plánuje pořádání nějaké akce.
Irena Dvořáková
Irena D.
Profesionalita, skvělý servis, osobní přístup a spolehlivost. Eventová agentura Maxin Prague nám pomohla s organizací konference u přiležitosti oslav 25 let naší společnosti. Vše proběhlo hladce a bez sebemenšího zaváhání. Byli jsme maximálně spokojeni.
Marketing ČMZRB
Marketing Č.
Proč Maxin PRAGUE? Protože maximálně upokojí potřeby všech zákazníků, od malých, až po velké a je jedno z jakého oboru zrovna jsou. Lidé z Maxinu nám maximálně vyšli vstříc ve všech našich požadavcích a dodali nám i něco na víc, což bylo přesně to, co dalo naší akci tu "pomyslnou třešničku na dortu".
Michal Pluta
Michal P.
I was looking for an incoming partner for a corporate VIP event with 60 guest in Prague. For that reason we have chosen Maxin Prague. It was the right decision. From the initial contacts, first quotations over the pre-site visit and the final completion of the project everithing went smooth and was a full sucess. For a next group we would not hesitate to work again with the team of Maxim Prague.
Daniel riner
Daniel R.
I have worked with Maxin Prague in 2018. We hired them for a very demanding three-days event. They are highly professional, efficient and stay always friendly - even in tough situations. I can only recommend to work with them. Katharina Albrecht-Stadler, TRIAD Berlin
Katharina Albrecht-Stadler
Katharina A.
Great service and flexibility! Maxin Prague has proven to be a very reliable partner for all our events in Czech Republic and Poland. They have a professional approach even on smaller events, well structured and able to meet changing needs.
P. M.
P. M.
David Borovka
David B.
Jindřich Prousek
Jindřich P.
Pavel Lippert
Pavel L.
Best work I`ve had ever!It`s no shame, but rather honest pride to say as a marketing manager that I`m convinced what I sell is truly professional and up to highest standards! :)

Co je cílem Maxin PRAGUE?

Detaily tvoří dokonalost

NAŠÍ POVINNOSTÍ JE ZLEPŠOVAT SE S KAŽDÝM EVENTEM, POSLOUCHAT, ČÍST,
SDÍLET S KOLEGY DOMA I V ZAHRANIČÍ A NEUSTÁLE RŮST,
ABYCHOM DOSÁHLI NEJVYŠŠÍ KVALITY SLUŽEB

Maxin PRAGUE v číslech

0
Rok založení
0
Zorganizovaných eventů
0
Zemí původu našich hostů
0
Obsloužených hostů k 1. 7. 2019
0
Členů našeho týmu
0
Dnů v provozu
0
Odepsaných automatů na kávu v našem provozu

Jak to všechno začalo

Jarmila je ÚSTŘEDNÍ POSTAVOU PŘÍBĚHU s názvem Maxin PRAGUE.

Navázala na roky svých zkušeností z cestovního ruchu a V ROCE 1999 ZALOŽILA svou vlastní firmu.

Dnes vede MEZINÁRODNĚ UZNÁVANOU eventovou společnost, která se těší FINANČNÍMU ZDRAVÍ a respektu KLIENTŮ, KOLEGŮ i NAŠICH SKVĚLÝCH DODAVATELŮ.

Jarmila Pipková Škoríková

Zakladatelka a Jednatelka

Vždy se věnovala svému největšímu hobby: cestovnímu ruchu – a to včetně studentských let, kdy úspěšně vystudovala ekonomiku služeb a cestovního ruchu na Vysoké škole ekonomické. S více než třiceti lety své praxe v oboru působí na současné pozici ekonomického a finančního „mozku“ firmy.

„Jsme tím, co opakovaně děláme. Dokonalost proto není čin, ale zvyk.“

— ARISTOTELES —

Jazyky: angličtina, němčina, ruština, polština, čeština, slovenština

Tohle je tým profesionálů, kteří v Maxin PRAGUE pracují

OBCHODNÍ ODDĚLENÍ

Jakub Škorík

Head of Sales

V minulosti pracoval v několika pražských hotelech, od prvopočátků ale vypomáhal také v Maxin PRAGUE. V  průběhu let prošel všemi pracovními pozicemi této rodinné firmy, takže dnes přesně ví, co je potřeba zařídit v jednotlivých fázích příprav každého eventu. Své zkušenosti neuplatňuje pouze jako úspěšný obchodník, ale významnou měrou přispívá k dalšímu rozvoji firmy zaváděním moderních technologií a také hledáním exkluzivních služeb, které Maxin PRAGUE formují jako komplexního dodavatele eventů v České republice.

„Neproměníš 100 procent střel, které ani nezkusíš vystřelit.“

— WAYNE GRETZKY —

Jazyky: angličtina, čeština

Anna Rudolfová

Asistentka Head of Sales

Vystudovala bakalářský obor Public Relations na Universitě v americké Alabamě, kde zároveň hrála tenis za univerzitní tým. Poté rok sbírala zkušenosti na pracovní vízum a pracovala v hotelnictví. Po pěti letech se vrátila do rodné Prahy a získala práci v Maxin PRAGUE, kde může uplatnit svoji angličtinu a zálibu v eventech.

„Nakonec bude vše v pořádku. Pokud to není v pořádku, není to konec.“

— JOHN LENNON —

Jazyky: angličtina, čeština

Marie Skalníková

Sales Manager

Marie se k nám připojila v dubnu 2016 a přinesla široké pracovní zkušenosti z různých oblastí cestovního ruchu. Pracovala v oblasti F&B a hotelnictví v prostředí od menších rodinných firem až po mezinárodní hotelové řetězce v České Republice i v zahraničí (4 roky na Seychellách a v UAE). Marie věří, že práce obchodníka není jen o penězích, ale také o pomoci lidem plnit jejich představy, o mezilidských vztazích a vzájemné důvěře. Její vášní je cestování a poznávání jiných kultur, miluje přírodu, ráda tančí a čte. Ve volném čase Marie praktikuje jogu a jezdí na koni.

„Člověk, který nikdy neudělal chybu, nikdy nezkusil něco nového.“

— ALBERT EINSTEIN —

Jazyky: angličtina, učí se francouzsky, čeština

Roksolana Ankudinova

Sales Manager

Před angažmá v Maxin PRAGUE pracovala Roksolana ve světoznámém hotelovém řetězci a následně ve velké agentuře pořádající svatby. Tato místa jí přinesla zkušenosti z praxe cestovního ruchu, přístupu ke klientům, prodeje služeb MICE a hotelů.

Vzdělání a praxi sbírala v různých zemích. Například i USA a Rusko, ale Česká republika je místem, které ji připravilo na současnou pracovní pozici, ve které ráda používá svou iniciativu, motivaci a široké spektrum dovedností. Miluje jógu a víru, že všechno má svou rovnováhu.

„Pokud změníte své myšlení můžete změnit svůj život.“

— BRIAN TRACY —

Jazyky: angličtina, ruština

Judita Vogelová

Sales Manager

Je kvalifikovaná v  sales marketingu a má více než třicetileté zkušenosti s péčí o klienty. Uváděla světoznámé časopisy jako National Geographic, Time Magazine a další na český trh. Prostředí incentive poznala z obou stran, jak ze svých služebních cest jako klientka, tak jako organizátorka workshopů, seminářů, konferencí a mezinárodních kongresů zaměřených na farmaceutický průmysl.

„Víme, kdo jsme, ale nevíme, kdo můžeme být.“

— WILLIAM SHAKESPEARE —

Jazyky: angličtina, italština, čeština

EVENTOVÉ ODDĚLENÍ

Daniel Kožík

Head of Events

Po ukončení studia Managementu cestovního ruchu na Jihočeské univerzitě pracoval Daniel téměř pět let jako organizátor mezinárodních veletrhů a konferencí. Při půlroční stáži v USA získal navíc cenné zkušenosti v rámci řízení hotelového provozu. Pokud zrovna nepracuje, věnuje se Daniel rád sportu, hudbě či výtvarnému umění. Daniel je velmi pozitivní, nadšený pro konferenční a eventový průmysl, proaktivní a vždy orientovaný na nejlepší výsledek. K našemu týmu se připojil v dubnu 2012.

„Mnoho lidí vidí svět takový, jaký je, a ptají se: „Proč?“. Já sním o světě, který tady ještě nikdy nebyl, a ptám se: „Proč ne?“

— ROBERT F. KENNEDY —

Jazyky: angličtina, čeština

Maude Bonnin

Event Manager

Maude vystudovala na Univerzitě v Angers, kde byl jejím oborem Cestovní ruch a MICE. Od svých čtrnácti let milovala cestování a setkávání se s lidmi všech možných odlišných kultur. V průběhu svých studií strávila 6 měsíců v Helsinkách a 3 měsíce v Joinville (Brazílie) díky výměnnému programu studentů její univerzity. Zkušenosti získala také díky třem stážím ve Španělsku (Malaga, Madrid a Barcelona).

„Dobře provedeno je víc, než dobře řečeno.“

— BENJAMIN FRANKLIN —

Jazyky: angličtina, španělština, francouzština

Margarita Makarova

Assistant Event Manager

Margarita vystudovala obor finance a management na Vysoké Škole Ekonomické v Praze. Pracovní zkušenosti v oblasti F&B, turistického průmyslu a také její vášeň pro pořádání akcí a eventů ji přivedla do Maxin PRAGUE. Margarita si nedokáže představit svůj život bez cestování. Během svého studia strávila osm měsíců v USA. Miluje výzvy, ráda posouvá hranice nemožného, učí se o různých kulturách, nové jazyky a má ráda aktivní životní styl.

„Jediný způsob, jak dělat skvělou práci, je milovat to, co děláte.”

— STEVE JOBS —

Jazyky: angličtina, čeština, učí se španělsky, ruština

TEAMBUILDINGOVÉ ODDĚLENÍ

Vladimír Babic

Event Manager – Teambuilding Moderator

Do teambuildingového oddělení nastoupil po návratu z Islandu. Při tamní práci s teenagery se naučil, že nic není tak zlé, aby to nemohlo být horší a každý problém má své řešení. Je vystudovaným historikem se zálibou v pletení a žonglování. Jeho všestranné využití event manažera i moderátora podtrhuje také kvalifikace průvodce Prahou, který má vždy dobré nápady, kde se dá zastavit na dobrou čokoládu, výborné jídlo či vyhlášené české pivo.

„Život je jako jízda na kole. Abyste si udrželi balanc, musíte se hýbat kupředu.“

— ALBERT EINSTEIN —

Jazyky: angličtina, slovenština

Daniel David

Assistant Project Manager

S nadhledem komunikuje se zájemci o teambuildingové aktivity, a stejně tak i se stávajícími klienty, a to díky zkušenostem nasbíraným také v jiných oborech. Naslouchá přáním zákazníků a podle toho pro ně tvoří a sestavuje program přesně na míru. Jeho cílem je spokojený klient, který si z akcí odnáší kromě zážitků také nová uvědomění a ponaučení.

„Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu.“

— MAHÁTMA GÁNDHÍ —

Jazyky: angličtina, čeština

Jana Hrbáčková

Moderátor / Event Manager

Jana má bohaté zkušenosti s prací jak s dětmi, tak s dospělými. Kromě učitelské praxe pracovala 7 let jako průvodkyně v cestovní kanceláři. Miluje cestování, poznávání cizích kultur, lidí, proto není divu, že se už podívala na všechny kontinenty světa. Pravda, na Antarktidu se teprve chystá. Na své cesty se většinou vydává sama, což vyžaduje dobré organizační a komunikační schopnosti. A právě tyto její silné stránky ji přivedly do Catalyst, kde je může uplatnit v praxi.

„Žij každý den tak, jako by byl ten poslední.“

— FRIEDRICH NIETZSCHE —

Jazyky: angličtina, němčina, čeština

PARTNERSTVÍ, ČLENSTVÍ, OBCHODNÍ ZASTOUPENÍ Maxin PRAGUE
Naše místo v globální komunitě profesionálních organizátorů

Abychom mohli neustále ZLEPŠOVAT své SLUŽBY, SDÍLÍME zkušenosti s našimi kolegy ze všech koutů planety. Jejich uznání je pro nás velká čest. Máme tak PŘÍSTUP k nejvlivnějším profesionálům MICE businessu (mítinky, incentiva, konference, eventy) na světě. Sledujeme NEJNOVĚJŠÍ TRENDY v našem oboru – OD PŘÍSTUPU k zákazníkům po technologie. A STEJNOU KVALITU Vám můžeme díky našim spojencům NABÍDNOUT i v mnoha zemích V ZAHRANIČÍ.

Maxin PRAGUE je členem

Agentura Maxin PRAGUE se stala členem asociace euromic na podzim 2013. Její založení v roce 1973 znamená, že euromic je jedna z profesních asociací s nejdelší historií a díky osobnostem, které se na jejím vývoji podíleli, se také stala nejprestižnějším takovým seskupením společností Destination Management na světě. V současnosti zastupuje přední dodavatele těchto služeb ve třiceti sedmi zemích světa.

Tato skupina buduje svou skvělou pověst na hodnotách bezpodmínečně nutných pro úspěch: zkušenost, znalost, kvalita, stabilita, sofistikovanost a nejvyšší možná úroveň profesionálního jednání. euromic vyhledává pouze nejvyšší kvalitu a nejlepší úroveň profesionálních služeb v průmyslu MICE a skupinovém cestovním ruchu.

Catalyst je jedinečná síť společností zaměřených na teambuilding se zástupci ve více než 40 zemích světa. Založena před více než 25 lety, využívá promyšleně postavených her s účelem dlouhodobě posílit sílu i ducha pracovních týmů. Všichni členové jsou jednotlivě vybíráni a Maxin PRAGUE se do sítě hrdě zapojil v březnu 2016, aby svým klientům poskytoval ještě lepší teambuildingové programy.

ADMEI představuje globální „hlas“ oboru destination management, což z něj činí prémiový zdroj vzdělávání, profesních standardů a kvality metod v rámci tohoto oboru. Členové ADMEI spolupracují, aby společně definovali a rozvíjeli nové oborové směry a také využívají ADMEI pro získávání nejnovějších informací o oborovém dění. ADMEI je důvěryhodnou certifikační autoritou v uznávání kvality specialistů destination managementu a akreditace firem DMC.

SITE (Společnost pro „Výtečnost“ v Incentivním cestovním ruchu), je dalším z našich významných partnerů, a to již od roku 2000, kdy se jeho členem stala naše zakladatelka a ředitelka, paní Jarmila Škoríková. Díky založení v roce 1973 a zastoupení přibližně 2000 společností z devadesáti zemí světa v osmadvaceti menších lokálních pobočkách je to opravdu velká a informacemi nabitá globální komunita. Stojí na čtyřech pilířích: Kontakty (Connections), Kreativita (Creativity), Důvěra (Trust) a Výsledky (Results) a spojuje profesionály v incentivním cestovním ruchu ze všech koutů světa. Nadto představuje samostatný zdroj obchodu – katalog kvalitních dodavatelů vyhledává a doporučuje společnosti v MICE průmyslu všem potenciálním klientům.

Asociace MPI byla založena v roce 1972. Jejích 18 500 členů v šestaosmdesáti zemích a sedmdesáti lokálních klubech a pobočkách sdílí přesvědčení, že organizace meetingů a eventů na korporátní úrovni je naprosto zásadním faktorem v úspěšnosti soudobých firem. Proto je jejím hlavním cílem poskytovat svým členům to nejlepší z profesionálního rozvoje a tvorby obchodních příležitostí. V tomto ohledu poskytuje členům MPI a komunitě organizátorů eventů inovativní a relevantní vzdělávací programy, příležitostí k networkingu a možnosti sdílet obchodní zkušenosti a další informace. To vše z pozice přední globální organizace v tomto průmyslovém odvětví.

World of DMCs je globální asociací společností Destination Management prvotřídní kvality. S agenturou Maxin PRAGUE jako spoluzakládajícím členem je od roku 2007 jednou z větších komunit, která aktuálně zastupuje partnery v sedmdesáti destinacích světa. Hlavními hodnotami této skupiny zaměřené především na kvalitu jsou: Profesionální služby, efektivita, kreativita, respekt a důvěryhodnost. Zahrnuty jsou také v etickém kodexu závazném pro všechny členy.

Prague Convention Bureau je lokální nezisková organizace se sídlem v Praze, jejímž účelem je zprostředkovávat kontakt mezi klienty a ověřenými místními dodavateli, mezi něž primárně patří kongresové hotely, PCOs (profesionální organizátoři kongresů) a DMCs (společnosti místního managementu). Organizace také poskytuje informace o možnostech Prahy jako kongresové a korporátní destinace, včetně jednání s místními úřady, médii a významnými zástupci různých odvětví.

1 DMC World je zastřešující asociace globálního společenství firem DMC (Destination Management Company) sídlících v Africe, Evropě, na Blízkém Východě, v Asii, Jižní Americe, Severní Americe a Karibiku. Její členové operují v destinacích, v nichž sídlí, za hlubokého porozumění výzev i technických řešení nutných k organizaci a realizaci úspěšných eventů v těchto destinacích.

Misí asociace je poskytovat excelentní služby klientům asociace všude na světě. Všichni členové jsou odevzdáni vysoké kvalitě služeb, kreativním řešením, respektu k životnímu prostředí a dodržují velmi přísný etický kodex.

Maxin PRAGUE je členem ACK ČR, jejímž posláním je zastupování a ochrana hospodářských zájmů členů, podpora jejich informovanosti, rozvíjení jejich činnosti a profesní prestiže. Asociace se angažuje při kultivování českého trhu cestovního ruchu, iniciuje tvorbu příslušné legislativy a hospodářských opatření ve vztahu k cestovnímu ruchu a je v tomto směru partnerem a připomínkovým místem pro orgány státní moci a správy. ACK podporuje dobré jméno a úroveň českého cestovního ruchu, zasazuje se proti nekalé konkurenci a poškozování pověsti cestovního ruchu v České republice.

Obchodní zastoupení

THE TRAVEL COLLECTION zastupuje globální portfolio prvotřídních společností DMC, hotelů a dalších firem v cestovním ruchu. Poskytuje to nejlepší ze služeb a kvality. Zaručuje maximální úsilí pro spokojenost svých klientů při organizaci mítinků, incentivních programů, konferencí, eventů a skupin zvláštního zájmu.

KLASS Representaciones Turísticas, společnost založená v roce 2006, je naším obchodním zástupcem na španělském trhu. Zaměřuje se na sektor MICE a luxusní volnočasový turismus a v těchto oblastech zastupuje některé z nejlepších evropských společností DMC, přičemž pro ně poskytuje velmi individuální služby jak v Sales, tak v Marketingu. Obchodní hovory, newslettery, workshopy, veletrhy a fam tripy jsou vhodně přizpůsobovány, aby pro každého klienta poskytly přesně definované výsledky. Maxin PRAGUE je tedy zastoupen pro destinaci Praha.

Maesse Lichter Marketing je přední agenturou zastupující zahraniční hotely a agentury destinačního managementu v německy mluvících zemích, tedy v Německu, Rakousku a ve Švýcarsku. Vytváří inovativní koncepty pro mítinky, incentivy, konference a eventy v souladu se všemi přáními a požadavky klientů.

Ocenění

Pátý rok v řadě DMC agentura Maxin PRAGUE obdržela i za rok 2019 ocenění a potvrzení spolehlivosti a platební morálky od portálu zivefirmy.cz.

Děkujeme!

Strategický partner – online marketing

Matúš Škorík

Strategický partner: marketing
Matoosh s.r.o.

Matúš pracuje pro Maxin PRAGUE již od roku 1999. Od té doby promoval na FMV VŠE a působil také v jiných firmách se zaměřením na cestovního ruch. V letech 2009 – 2017 byl plnohodnotným zaměstnancem Maxin PRAGUE, kdy měl na starosti nastavení velké části komunikační STRATEGIE a také KOMPLETNÍ online marketingové nástroje firmy. Osamostatnil se v roce 2017, aby řídil vlastní agenturu zaměřenou na komunikaci, marketing a online marketing. Vytvořil také webové stránky, které právě používáte. S Maxinem ZŮSTÁVÁ pracovně úzce SPJATÝ, protože je to právě RODINA, která mu umožnila VYBUDOVAT svou profesní SPECIALIZACI – a Maxin PRAGUE nyní patří k jeho nejdůležitějším klientům. Svůj volný čas tráví V PŘÍRODĚ, stavbou svého domu, organizací motorkářského klubu nebo také ROZVOJEM svého VĚDOMÍ.

„Zpochybnit vlastní zkušenost znamená tvořit svůj svět.“

— MATOOSH —

Jazyky: Angličtina, Němčina, Čeština, Slovenština