AKCE PRO MEZINÁRODNÍ ROPNÍ A PLYNÁRENSKOU SPOLEČNOST

Největší mezinárodní ropná a plynárenská společnost vybrala MaxinPRAGUE pro zorganizování unikátní akci v Praze.

Speciální vizualizace jeviště v průběhu konference a asistenční služby nebyly jen to, co MaxinPRAGUE podpořilo akci. Vyvrcholením akce byla slavnostní večeře a naše agentura chtěla vytvořit jedinečný zážitek plný vzpomínek a poukázat, že Praha může být ideální město pro vynikající slavnostní příležitost. Soukromý koncert byl pořádán před večeří v nejznámější secesní stavbě v Praze, kde byly představeny nejznámější skladatelé české tvorby. Večeře se konala v nejstarší gotické stavbě, nejslavnější a v nejvýznamnějším klášteře v Čechách, zapsaným v Národním kulturním dědictví České republiky. Klášter byl dokonale dekorován moderním nábytkem, sofistikovaným osvětlením, který celý prostor akce vyzvednul a nabral neuvěřitelný nádech elegance. Vzrušující večerní program se skládal se slavnostního předávání cen, servírovanou večeří a after party s DJem.

Perfektní zpětnou vazbu jsme taky obdrželi i pro pořádání přepravních služeb z letiště, na místo konání akce a speciální služby limuzín servisu.

„Fanny a Zuzana, chtěl jsem říct, obrovský Dík vám oběma za vaše úsilí minulý týden v náš prospěch. Vy a váš tým, odvedl skvělou práci při poskytování všech našich potřeb. Můžu upřímně říct, že jste přidali kouzelnou přísadu na naše setkání! Ještě jednou díky, a doufám, že vás brzy potkám v Praze. „PC, Prodej / CS Interface koordinátor

Event management: Fanny Desbos, Zuzana Leginusová

Zaujala Vás tato reference? Připravujete podobnou konferenci?
Napište nám.