GALA V NÁRODNÍM TECHNICKÉM MUZEU

Proslulá firma zabývající se finančními deriváty nám dala za úkol vyhledat exkluzivní a zároveň originální prostory, které by jejich zaměstnance a obchodní partnery opravdu dostatečně zaujaly.

Osvícené balony s logem společnosti již návštěvníky vítaly na dálku a naznačovaly, že se nebude jednat o ledajaký večer. Koncept večera byl postaven tak, aby spojoval kreativitu a zábavu s historií Národního technického muzea.  Prostor muzea byl využit na maximum, speciální barevné nasvícení v kombinaci s příjemným nábytkem prohřálo a zútulnilo atmosféru muzea. Ve vestibulu hosty přivítaly krásné hostesky a jazzová hudba, aby se poté mohli přesunout do Dopravní haly. Po oficiální části večera, představil historii muzea a několik nejvýznamnějších exponátů nezapomenutelným a dech beroucím způsobem velmi talentovaný mladý herec představující osobu plukovníka Koukala, válečného letce. Hosté se poté vrátili zpět do Vestibulu, kde již čekalo skvělé buffet. Po celý večer byl pro hosty k dispozici historický foto koutek, v němž se většina hostů nechala zvěčnit v dobových kostýmech. Hosté měli v průběhu večera možnost seznámit se s dalšími exponáty za doprovodu kustodů. Krásné fotografie, jakoby vystřižené z žurnálu dob 20. let minulého století si hosté odnášeli na památku tak krásného večera, jakým unikátní večer v Národním technickém muzeu zcela jistě byl.

„Rádi bychom poděkovali Maxinu a zejména Michaele za profesionální služby poskytované při plánování a realizaci naší výroční akce v Praze v říjnu 2012. Celková podpora Maxinu, důraz na detaily a flexibilita na místě, stejně jako odpovídající kreativita respektující naše požadavky přispěly k úspěchu naší akce,“  zástupce klienta P. K., office manager.

Event management: Martina Kurimská, Michaela Mrňousová

Have you found this reference interesting? Are you planning a similar event?
Let us know!