GALA VEČER V ART NOUVEAU RESTAURACI

Francouzská společnost s mezinárodním zastoupením dodávající platební terminály si naši agenturu zvolila jako organizátora před-vánočního večírku pro zaměstnance a obchodní partnery. Klient z naší nabídky zvolil stylový večer v duchu 30. let, ke kterému jsme vybrali prostor jednoho z nejproslulejších prvorepublikových hotelů v Praze.

Celý koncept večera byl vytvořen tak, aby navodil atmosféru 30.let a to od samotného prostoru a hudby počínaje až po ty nejmenší detaily. Aby hosté nezůstávali pozadu, ihned při příchodu obdrželi dobově laděné doplňky. A tak za zvuku swingové hudby dámy a pánové tančili a vesele konverzovali. Večer byl protkán atmosférou nonšalance, hosté se mohli na čas přenést do doby prvorepublikové. Aby si mohli magický večer kdykoli připomenout, mohli se též nechat zvěčnit v historickém foto koutku. Večer zpestřilo swingové taneční vystoupení a vyhlášení tomboly.

„S organizací večera jsme byli velice spokojeni a získali jsme pozitivní ohlasy na večer od našich hostů. Děkujeme Michaele, která byla pozorná ke každému detailu. Neváhali bychom Maxin doporučit jiným společnostem.“

Event management: Michaela Mrňousová

Have you found this reference interesting? Are you planning a similar event?
Let us know!