KREATIVNÍ TEAMBUILDING ZAMĚŘENÝ NA TRADIČNÍ ČESKÉ LOUTKY

FaceUP nás kontaktoval s poptávkou ohledně zajímavé teambuildingové aktivity pro svého klienta I.D.C. Praha. Z naší nabídky si vybral klient stavbu obřích 3 metrových loutek – Puppet Masters. Teambuildingová aktivita se konala na Střeleckém ostrově v restauraci Střelecký ostrov. Pro klienta jsme zajistili nejen teambuilding, ale také catering.

Díky naší aktivitě se klient navrátil do dětských let a zavzpomínal na veselé pohádky o Hurvínkovi a Máničce. 24 účastníků bylo rozdělené do 2 skupiny po 12 lidech. Obě skupinky si vytvořili jednu loutku buď Máničku anebo Hurvínka a to včetně veškerého oblečení. K dispozici měli pouze kreativní materiál, obrovské kartony a pomůcky na stříhání a řezání.

Aktivita podpořila komunikaci, spolupráci, ale také rozdělení rolí v rámci týmu. Design obou loutek dopadl na jedničku! Uzavřením celé akce bylo poté rozhýbání obou loutek. Oba týmy tento poslední úkol zvládli s elegancí a profesionalismem pravého mistra vodění loutek.

“Ještě jednou chci moc poděkovat za úterní teambuilding pro firmu I.D.C. Praha. Všichni zaměstnanci byli z aktivity nadšeni. Já sama jsem byla moc spokojená jak s přípravou tak s vedením teambuildingu. Děkuji a budu se těšit na nějakou další naši spolupráci.“
Projektová manažerka na straně klienta

Teambuilding management: Radka Vlachová

Zaujala Vás tato reference? Připravujete podobný teambuildingový program?
Napište nám.