MEZINÁRODNÍ KONFERENCE TOP MANAGEMENTU V PRAZE

Top Management Conference znamenala hodně plánování, hledání neobvyklých logistických řešení a nekonečné množství detailů. Především ale tato Konference („TMC“) možnost prezentovat Prahu i českou kulturu obsáhlému publiku z celého světa v tom nejlepším, co může nabídnout. Vyhráli jsme soutěž o místního dodavatele v březnu roku 2008. Klient nás okamžitě oslovil s požadavkem o začlenění co nejvíce českých prvků do celého programu. Po dalších 23 měsíců jsme pomohli zkompletovat neuvěřitelně komplexní konferenční program, přestávkové programy i doplňkové brandingové výrobky všech možných druhů i velikostí, zorganizovali kompletní ubytování pro skupinu a vytvořili tři tematické večery.

Uvítací recepce se konala v gotickém klášteře, kde jsme vytvořili maximální kontrast mezi starobylou památkou a ultramoderními technologiemi. Klienti byli uvítáni mnichy zpívajícími středověké chorály, zabaveni byli jazz bandem a v rámci celého místa konání akce byly roztroušeny ostrůvky s další, již aktivní zábavou pro všechny.

Tematická noc se konala na Pražském Hradě. V okouzlujícím prostředí barokního restaurantu s menu zasvěceným typické české kuchyni, ochutnávkami piva a bohatým doprovodným programem, jak historickým, tak soudobým.

Poslední noc byla nocí vyhlašování vítězů konaná v paláci stylu Art Nouveau. Odměněné týmy získaly trofej z dílny světoznámého českého umělce, orchestr šedesáti hudebníků zahrál zvláštní píseň ISS, operní pěvci zazpívali nejznámější české árie a vyvrcholením se stal soukromý koncert dvou houslistek hrajících na elektronických houslích, kterým nadšeně zatleskalo všech 380 účastníků konference. Exkluzivní kuchyně i neobvyklé dekorace byly jen doplňkem do maximálních detailů vyšperkované akce, na kterou budou dlouho vzpomínat klienti, ale i náš realizační tým.

Vážení partneři, děkujeme vám za pochopení, ocenění a důvěru, kterou jste vložili v náš tým.

Event Management Team: Katka Karlová, Aneta Horváthová, Daniela Mikolášová

Zaujala Vás tato reference? Připravujete podobnou konferenci?
Napište nám.