VIDEO: VELKÝ EVENT V KLÁŠTEŘE SV. ANEŽKY PRO NAŠEHO AMERICKÉHO KLIENTA

Jeden z našich bývalých klientů se rozhodl po pár letech opět vrátit do Prahy a oslovit Maxin Prague ke spolupráci. Během jednoho týdne jsme se kompletně starali o skupinu 250 osob a organizovali jim exkurze, transfery, večeře a velkou Gala večeři. Exkurze po Praze byly volitelné a klienti si sami mohli vybrat, pro kterou túru se rozhodnou. Překvapivě nejoblíbenější byla túra po Pražských věžích, což znamenalo vyšplhat mnoho schodů.

Závěrečná část programu byla slavnostní večeře v klášteře sv. Anežky, unikátním středověkém prostoru s mystickou atmosférou. Jelikož většina skupiny byli mladí lidé, welcome drink probíhal ve stylu koncertu, kdy DJ mixoval moderní pop music a doprovázela ho skvělá houslistka s elektrickými houslemi. Byla to opravdová party!

Po tomto skvělém úvodu se všichni přesunuli do místnosti s Gala večeří tentokrát servírovanou v bufetovém stylu. Jelikož náš skvělý catering musel na poslední chvíli doplňovat vice a vice jídla než bylo objednáno, myslíme si, že hostům opravdu chutnalo :)

Event Manager / Eva Nečesalová + Radka Lachová

Have you found this reference interesting? Are you planning a similar event?
Let us know!