VÝROČNÍ MÍTINK VRCHOLNÉHO VEDENÍ RUSKÉ TELEKOMUNIKAČNÍ SPOLEČNOSTI    

Tento klient se na nás obrátil již podruhé a tentokrát s velmi speciálními požadavky pro jeho výroční setkání vrcholného vedení společnosti. Zadání bylo velmi jasné a nekompromisní. Naplánovat a zorganizovat nezapomenutelnou akci s VIP službami pro skupinu ředitelů, členy představenstva a další manažery pro největší ruskou telekomunikační společnost. Nasmlouvali jsme tedy luxusní hotel a rezervovali všechna dostupná apartmá včetně prezidentského.

Již od samotného příletu pocítili účastníci náš kompletní servis. Místo obyčejného odbavení prošli VIP salonkem a venku na ně již čekaly naše luxusní vozy, které je odvezly přímo na místo prvního jednání, které se uskutečnilo v knihovně a refektáři starého kláštera. První den byl korunován večerním koktejlem s živou hudbou a DJem. Druhý den začal jednáním představenstva na palubě vlaku, který odvezl skupinu do města, kde se nacházela jedna z firemních továren. Přímo na palubě vlaku byla podávána typická česká snídaně. Po prohlídce továrny se všichni přesunuli do nedalekého konferenčního centra, kde se k představenstvu přidal zbytek delegátů a společně pokračovali v jednání, po kterém následovala již v Praze neformální večeře.

Nejdůležitější mítink se odehrál třetí den v jednom z paláců Pražského hradu s neopakovatelným výhledem na Prahu. Na konci obdrželi všichni členové představenstva dárek, speciálně vyrobený k této příležitosti a to jako kombinace české sklářské tradice a moderních technologií, které klient v česku vyrábí.

„(Naše společnost) tímto vyjadřuje velkou vděčnost společnosti Maxin Prague za fantastickou organizaci této VIP akce…“

M.K., Corporate Governance Director  

Zaujala Vás tato reference? Plánujete podobný mítink?
Napište nám!