HIGH TECH TREASURE HUNT OBJEVUJÍCÍ PRAŽSKÉ STARÉ MĚSTO

Zástupci M.I.C.E. Matters nás kontaktovali s poptávkou po zajímavé teambuildingové aktivitě pro jejich klienta ze Singapuru. Tématem celé akce v Praze byla vitalita a zdraví životní styl, a proto byl celý teambuilding vytvořen na míru ve stejném duchu. Pro klienta jsme připravili honbu za pokladem, v jejich případě honbu za nápojem věčného mládí na Starém městě v Praze. Akce začínala v hotelu Intercontinental a končila v restauraci u Bílého koníčka na Staroměstském náměstí.

Součástí programu byla ochutnávka tradiční české svačinky „Trdelník,“ interaktivní checkpoint s historickou osobností Doktora Bechera, přehrání krátké divadelní scénky a oběd v restauraci u Bílého konička. Týmy obdržely na začátku instrukce, pravidla hry a tablety s naší aplikací Go Team. Jejich úkolem bylo především navštívit všechny interaktivní checkpointy a posbírat všechny ingredience potřebné k nápoji věčného mládí. Na konci jejich cesty obdrželi pak všechny týmy nápoj mládí přímo z rukou Doktora Bechera.

Aktivita podpořila komunikační dovednosti, kreativitu a především networking.

“Děkujeme za nevšední zážitek! Bylo nám potěším s vámi spolupracovat. Veškerá komunikace proběhla hladce. Klient byl s organizací teambuildingu i jeho celým průběhem velmi spokojený. Je vidět, že i vy pracujete jako jeden tým a to se odráží na skvělých výsledcích vaší práce. Do budoucna se těšíme na další spolupráci.“
Projektový manažer na straně klienta

Manažerka teambuildingu: Radka Vlachová

Zaujala Vás tato reference? Připravujete podobný teambuildingový program?
Napište nám.