UNIKÁTNÍ TEAMBUILDING A CITY RALLY PHOTOPOLY

Pro našeho klienta jsme připravili teambuildingovou aktivitu Photopoly díky které měli možnost poznat krásy Prahy především Pražský hrad a Malou stranu. Pro klienta byl připraven transfer autobusy, které jednotlivé týmy odvezli buď na Pražský hrad, nebo na Nový svět i s jejich rusky hovořícími hosteskami. Celkem 16 týmů mělo k dispozici svoji hostesku, která byla své skupině k dispozici při focení polaroidovým foťákem a při navigaci Prahou. Celá akce byla rozdělena do 2 dnů. První den byla aktivita organizovaná pro 120 lidí ve 12 týmech a druhý den pro 40 lidé ve 4 týmech.

Tato aktivita čerpá inspiraci z oblíbené deskové hry Monopoly. Každá skupina dostala vlastní batoh s mapou, bookletem s úkoly a polaroidový foťák s deseti papírky. Týmy si musely vytvořit vlastní strategii a dosáhnout co největšího počtu bodů a zároveň si užít krásnou Prahu. Součástí byl také interaktivní checkpoint s ochutnávkou svařeného vína.

Aktivita podpořila komunikační dovednosti, kreativitu, spolupráci a motivaci.

“Děkujeme moc za celou organizaci teambuildingu! Aktivitu jsme si moc užili a poznali jsme Prahu zajímavým interaktivním způsobem.“
Projektová manažerka na straně klienta

Manažerka teambuildingového programu: Radka Vlachová

Zaujala Vás tato reference? Připravujete podobný teambuildingový program?
Napište nám.